Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HDDownload in HD

Freelance (2023)

I detyruar dëshpërimisht të bëjë një punë zyre, Mejsoni, ish-operativ i forcave speciale pranon pa dëshirë të bëjë truprojën e një gazetareje të njohur, që do të intervistojë një diktator të pamëshirshëm. Kur kjo i gjen në mes të një grushti shteti, treshes i duhet të gjejë se si t’i mbijetojë xhunglës dhe njëri-tjetrit, për të shpëtuar jetën.

Duration: 108 min

Release:

IMDb: 5.5

Freelance (2023)
Freelance (2023)
Freelance (2023)
Freelance (2023)
Freelance (2023)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *