Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HDDownload in HD

Take Your Pills: Xanax (2022)

Një kurë për disa dhe një mallkim për të tjerët, ilaçet kundër ankthit të përshkruara gjerësisht janë ekzaminuar nga pacientët dhe ekspertët në këtë dokumentar zbulues.

Views: 72

Genre: DOKUMENTARNETFLIX

Director:

Country:

Duration: 79 min

Release:

IMDb: 6.1

Take Your Pills: Xanax (2022)
Take Your Pills: Xanax (2022)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *