Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HDDownload in HD

Kane (2023)

Beni punon per një bos krimi të stilit të vjetër, Ejbin, i cili ka personalitete të shumëfishta dhe është në luftë bandash me Frenkin. Keini është personaliteti më vdekjeprurës i tij dhe 24 orët e fundit do të kthehet në vrasës. Sot është një ditë e mirë për të vdekur.

Duration: 90 min

Release:

IMDb: N/A

Kane (2023)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *