Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HDDownload in HD

Full Time (2021)

Zhyli lufton e vetme për të rritur dy fëmijët në fshat dhe për të mbajtur punën e saj në një hotel parizian. Kur më në fund arrin të lërë një intervistë pune për një pozicion që korrespondon me aspiratat e saj, shpërthen një grevë e përgjithshme, që paralizon transportin. Ekuilibri i brishtë i jetës së saj lëkundet fort, kur do t’i duhet të luftojë kundër fundosjes…

Duration: 88 min

Release:

IMDb: 7.4

Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)
Full Time (2021)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *