Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HDDownload in HD

Speak (2004)

Pas një ndodhie gjatë verës, Melinda, një vajzë në vitin e parë të shkollë së mesme përçmohet nga shoqet e saj të vjetra, ndërsa prindërit e saj janë shumë të zënë me punë, prandaj ajo mbyllet në vetvete dhe nis të mos flasë.

Duration: 89 min

Release:

IMDb: 7.2

Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)
Speak (2004)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *